מה ההבדל בין אדריכלות לעיצוב פנים?

איזה כיף…. זה החלק הפנימי של ביתנו המעניק לו את האווירה והניחוח האישי של כל משפחה. בית חדש, חללים נקיים – איזה אופי הם יקבלו, מה תהיה האווירה, מה ישדר הבית – כמעט כל אלו נקבעים ע"י פנים הבית, תכנונו ועיצובו.

עיצוב פנים מתייחס לרכיבים הבאים: – תכנון ועיצוב המטבח – תכנון התקרות- גופי התאורה והחשמל – תכנון חדרי הרחצה – בחירת החומרים לפנים הבית- גוונים, חיפויים וריצופים – בחירת הדלתות – ובחירת הריהוט עיצוב הפנים הוא מה שהופך את הבית לבית שאליו כיף לחזור בסוף היום ולהנות ולהתרווח בו, מה שהופך אותו למפנק ולמחבק. עיצוב מטבח עיצוב פנים - תאורה עיצוב פנים

אדריכל, אדריכל פנים או מעצב פנים?

שימו לב לא כל האדריכלים מתכננים פנים ומתעסקים בכך. יש אדריכלים שמשלבים בעבודתם עיצוב פנים ויש כאלה שלא. את עבודות הפנים מומלץ לשלב עוד בתחילת התכנון האדריכלי ולפרטם בשלב מתקדם של הכנת תוכניות העבודה- זה חשוב מאוד לצורך קבלת אומדן תקציבי מדויק בהרבה. כך הקבלן יראה מה עליו לעשות עוד בשלב הראשוני של הצעות המחיר.

חיבור בין גוף ונפש

בסטודיו שלנו אנו רואים את הבית כגוף-נפש ומחברים את החוץ והפנים כמקשה אחד. אנו מעניקים לבית את כל ההביטים העיצובים להם הוא זקוק. כאשר אנו ניגשים לתכנון בית, אנו מתייחסים לכל מרכיביו באופן הוליסטי, ויש קשר, המשכיות וזרימה בתכנון בין החוץ לבין עיצוב הפנים.  

 


▶▶▶ אדריכלות ועיצוב פנים תכנון מערכות עזר לבית ◄◄◄

תוכניות ליווי בסטודיו