רוצים גינה מדהימה? פשוט תמשיכו לקרוא…

הפרק השניים עשר והאחרון שלנו עוסק בחוץ הבית. החוץ שמשלים את הבית והוא חלק בלתי נפרד ממנו – הגינה או המרפסת. אדריכלות נוף זה לא רק צמחיה, הידעתם?

 

רגע, מה קורה בחוץ?

אז סיימנו לשפץ את הבית ולרהט כל פינה בו, והבית מקסים והוא כל מה מה שחלמנו עליו….אבל האם זכרנו להתייחס אל החוץ במקביל? מידי פעם בא לנו לצאת קצת מהבית לגינה יפה לתפוס קצת שמש ולקרוא ספר טוב בנחת. ולאלו שיש להם רק מרפסת, גם שם ניתן לעשות גינת גג נפלאה מעין כמותה. אדריכלות נוף

כל מה שלא ידעתם על אדריכלות נוף

אדריכלות נוף זו כל התכנון שמתייחס לחוץ הבית , גם בגינות וגם במרפסות בתכנון מתייחסים גם לעיצוב השטח, אזורי ישיבה והצללה אזורי צמחייה, בוסתן, איזורי משחק ועוד. מתייחסים גם לתאורה ולאזורי בישול ומתייחסים לבחירת החומרים ולבחירת הצמחייה. אדריכלות נוף תומכת בתכנון ובעיצוב הפנים ומעניקה מראה שלם לכל החלל שנקרא ביתכם. הקשר בין הפנים לחוץ הוא מאוד חשוב ותורם רבות לאווירה גם בתוך הבית ולא רק מחוצה לו.

חומרים של אדריכלות נוף חומרים של אדריכלות נוף

אדריכלות נוף

 לא רק צמחיה

בסטודיו PAZIT HAZIZ אנו מעניקים שירותי תכנון נוף ומשלבים בתכנון התייחסות לצמחייה ומערכות השקייה, התייחסות לבריכות שחייה ומזרקות, כמו גם למטבחי גינה ולכל מה שתהיו זקוקים לו בחלל החיצוני של הבית.

נשמח לתת לכם מענה כולל בעיצוב הבית מבפנים החוצה ולתת מענה גם לשילוב ולהרמוניה שבין פנים לחוץ.

תאורת גן שימוש במים בעיצוב גן

מילה אישית לסיום

הגענו לסיומן של עבודות השיפוץ והשלמנו את כל תהליכי התכנון והביצוע בבית וכך למעשה הגענו גם לסיומו של המדריך לשיפוץ. אני מקווה מאוד שמצאתם את המדריך מועיל ומחדש וכי תרם לכם במשהו בדרך אל השיפוץ האישי שלכם. אני מקווה שהצלחתי לעשות קצת סדר בעולם המושגים ובתהליך ולתת כלים לקבלת החלטות שתעזור לכם לעבור את השיפוץ קצת יותר בקלות. אשמח לקבל מכם תגובות, או לענות על שאלות אם היה משהו חסר, לא ברור או שלא נגענו בו. מאחלת לכם בהצלחה לקראת דרככם המופלאה.  

 


▶▶▶ אדריכלות ועיצוב פנים ◄◄◄

תוכניות ליווי בסטודיו